Przejdź do głównej zawartości

Kultura Brazylijska w Liverpool 2016 rok

Witam
Zaczynam odsłonę zdjęci które robiłam rok temu podróżując z dziećmi, te zdjęcia były robione w Liverpool to jedno z miast znajdujących się w Anglii. Pogoda tego dnia  była ciepła słoneczna  chłodny wiatr który jest nie odłączanym elementem w Anglii. odbył się festiwal kultury brazylijskiej śpiewu i tańca.
Ponieważ w roku 2016 odbyły się Igrzyska Olimpijskie w Rio De Janeiro.
Sławne gwiazdy estrady brazylijskiej zaprezentowali nam po przez śpiew i taniec swoją kulturę jaka jest w Brazylii.
W ten sposób pokazano nam piękno kraju i zwyczajów jakie panują w tym kraju.Zapraszam was do pisania komentarzy kto z was był w Brazylii.
Jakie macie od czucia?
Czy ten kraj wam się podoba?
Jak wygląda podróż, ile godzin lądem i samolotem?
Pozdrawiam.

Dziękuje za wizytę zapraszam do komentarzy na blogu i do obserwacji tego bloga.


Komentarze

  1. Impreza z pewnością była miła i ciekawa. W Brazylii nigdy nie byłam i z pewnością nie będę, za daleko za drogo jak dla mnie. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Była ciekawa i ekscytująca piosenki tancerze wyrażali swoje emocje.

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Telefon Komórkowy X-BO- 06

Witam dziś opiszę wam telefon mało znany na rynku europejskim, leczy dobrze działa jest bez simloka, ma dwa gniazda na karty sim.Jest to telefon komórkowy X-BO- 06Nie ważne jaką kartę włożymy będzie działa.W Tym telefonie działaj takie karty jak ;2G,GSM 850 /900 /1800/  WCDMA 850 /2100 MHz.Ma świetne ustawienia jak również łatwe w nawigacji, są również niestandardowe.Ma również świetne referencje, MTK 6580 KARTY SIM 1.3GHz.Ma możliwość używanie różnych aplikacji i gier te ustawienia można dostosować do swoich potrzebUżytkownika danego telefonu, czyli sami sobie ustawimy na własne potrzeby.
W symbolach ma to znaczenie takie;
E- przeglądarka, E- BrowserO- budzk i zegarek, O- Deskclok,U-ustawienia, W- setting,M- muzyka C- dialer.Robi również dobre zdjęcia format i flash  to LED.RAM 512 MB,RAM 4 GB, MICRO SD , duże i mniejsze karty sim.Jest to Android 5.1 ma w sobie nowy system ponad 1000 MIRACAST oraz fotografie system głosowy w którym możesz poszukiwać aby wyszukać jakąkolwiek aplikacje.G…

Ustawienia Telefonu XBO-06 Część II

Witam dziś druga część o telefonie który ma dwa gniazda na karty SIM.Ustawienia telefonu XBO-06, podstawowe które są w telefonie już przy zakupie. Teraz napiszę jakie są ustawienia w aparacie telefonu i jak można robić zdjęcia tym telefonem.

Aparat w telefonie czyli rozdzielczość to 2.0.

Jak robi zdjęcia?

1.NONE2.MONO3.SEPIA4.NEGATIVE5.AQUE

Inne ustawienia w aparacie to;

1.AUTO2.INCANDESCENT3.DAYLIGHT4.FLUORESCENT5.CLOUDY6.SHADE7.WARM FLUORESCE

Dodatkowe ustawienia aparatu aby mieć lepszą jakość zdjęci ewentualnie robienia filmików.

 1.ANTI- FLICKER2.AUTO3.OFF4.50 Hz5.60Hz

Teraz opiszę co ten telefon ma w ustawieniach, jakie ?

1.Radio FM2.Video 3Aparat4.Telefon5.Nagrywanie głosowe6.Aplikacje 7.Komunikator8.Kalkulator9.Email10.Dokumenty11.Facebook12.Galeria zdjęci13,Zegar14.Google przeglądarka15.Google ustawienia16.Muzyka17.Przeglądarka Opera Mini18.Sklep z aplikacjami19.Wyszukiwarka 20.Sim tod kit21.Youtube
Dodatkową atrakcja tych telefonu jest to że na wyłączonym telefonie można narysować lite…

Prezentacja Telefonu Samsung Young 2

Witam dziś prezentacja telefonu Samsung Young 2 którego praktycznie nie ma sprzedaży lub możemy kupić w komisie.Używam go pod kontem robienia zdjęci i kontaktu z znajomymi.Czasem przyjemnie jest porobić wspaniałe zdjęcia aby mieć wspomnienia.Oraz nakręcić filmy kilku minutowe.Powiększenie parametrów przy robieniu filmów 2x(5;3)Można zmniejszyć na plus  0-9Zdjęcia rozmiar to 2048 x 1232.
W jakich sceneriach można robić zdjęcia?
PanoramaNight Auto Saund & Shot
Jak zmieniać zdjęcia by miały różne motywy i kolory zdjęć?

NoeffectGrey Scate SepiaNegative

Negatywnym sposobem jest fakt że menu nie jest proste i brak intuicyjne.Dla większości osób nie zawsze mogą się domyśleć nie uważam aby było proste.